Total: (1186)

Njofto

... shitje, blerje, oferta
Skip Navigation


Kategorite
Celulare (8)
Ketu mund te reklamoni celulare per te shitur apo per te blere!
Elektro-shtepiake (12)
Frigorifere 5, Kondicionere 0, Lavatrice 1
Guida Turistike (22)
Agjensi Udhetimi 2, Turizmi 15
Kompjutera (39)
Accessories 2, Kompjutera 8, Laptop 10
Kurse (39)
Ketu mund te reklamoni kurse te ndryshme qe ju kerkoni apo ofroni.
Libra (2)
Ketu mund te reklamoni libra per te shitur apo per te blere!
Makina (146)
Ketu mund te reklamoni makina per te shitur dhe per te blere!
Motorra (12)
Ketu mund te reklamoni motorra per te shitur dhe per te blere!
Programime (10)
Ketu mund te reklamoni programe per te shitur dhe per te blere!
Punesime (202)
Kerkoj pune 68, Ofroj pune 96
Real Estate (584)
Apartamente 215, Dyqane 42, Shtepi private 83
Te ndryshme (106)
Ketu mund te beni reklamime te ndryshme per shitje dhe blerje!
Kategoria Titulli Skadon me Vleresime Foto
Kompjutera PC+Monitor Dell Optiplex 755 - 245 Euro 2014.04.18 Shes PC+Monitor Dell Optiplex 755 245 Euro
PC Del...
Te ndryshme Shitet Playstation 3 i perdorur. 2014.04.09 Shitet Playstation 3 i perdorur i blere ne Amerike...
Real Estate Shesim Apartament me hipoteke 550 euro /m2 ne Durres 2014.03.19 SHESIM Apartament me hipoteke
me pagese me 4 kest...
Shtepi private Okazion. Vile ne hyrje te Durres 2014.03.14 Jepet me qera / ose dhe mund te shitet nqs vjen of...
Shtepi private Kerkoj nje person per ndarje qeraje 2014.03.09 kerkoj nje person per ndarje qeraje adresa tek qyt...
Kompjutera PC Dell Optiplex 755, 265 Euro 2014.03.05 PC Dell Optiplex 755, 160 Gb HD, RAM 2 GB, Preceso...
Te ndryshme Shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro 2014.03.04 Tavoline per internet caffe per 16 pc. Deminsionet...
Shtepi private Shitet shtepi ne Durres Ferme Sukth 2014.02.25 Ne Durres Ferme Sukth Qender perball shkolles 
9 ...
Dyqane Shitet biznesi I nje salloni Bukurie 2014.02.23 Shitet biznesi I nje salloni Bukurie Te kompletuar...
Shtepi private Shitet shtepi ne Durres Ferme Sukth 2014.02.18 Ne Durres ferme sukth qender perball shkolles 9 vj...
Next 10 >
Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1140 anetare, jane shtuar 1177 njoftime dhe jane bere 4858848 vezhgime.