Total: (1195)

Njofto

... shitje, blerje, oferta
Skip Navigation


Kerkoj pune si kamarier, banakier, gjithshkaberes ...!
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

Kerkoj pune si kamarier, banakier, gjithshkaberes ...!

Pershkrimi:

Jam nje djale 17 vjecar, i disponueshem per te punuar ne te gjitha fushat (kamarier, banakier dhe cdo rast i mundshem per ndonje vend tjeter pune, duke qene se kam aftesi te mesoj shpejt dhe te adaptohem lehte me ambientin). I gatshem per te filluar menjehere. Me kontaktoni ne adresen e e-mailit ose ne nr. e telefonit 0672795308. Faleminderit.

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: Stivens Hima (0 / # 0) Vleresoni Stivens Hima
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 794
Vezhgime:4481
Skadon me: 2009.09.02 (ne -1886 dite)
Filloi me: 2009.08.03
Vleresime (mbas 2 votave) Vleresoni


Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1147 anetare, jane shtuar 1193 njoftime dhe jane bere 5087256 vezhgime.